پرینت

آموزش رجیستر و فعال کردن لايسنس ورژن 11

Posted in راهنمای نصب و فعال سازی آنتی ویروس نود 32

 1- برای دریافت لایسنس ابتدا CD نصب اتوران را در درایو CD Rom یا DVD ROM قرار دهید و کلید Product Activation را کلیک نمائید .

 

 2- در این مرحله سریال فعال سازی را که در اختیار دارید مطابق شکل زیر وارد نمائید ، دقت فرمائید سریال از 20 کاراکتر  تشکیل شده است بنابراین طبق مثال زیر سریال را وارد نمائید و کلید Submit را کلیک کنید(علامت جدا کننده  بعد از هر 4 کاراکتر اتوماتیک اضافه خواهد شد) .

مثال : (20 کاراکتر)   REG4-H987Y-Z32-JUG9-ZZF5

 

اطلاعات مالک لايسنس :

 3- دراین مرحله اطلاعات درخواست شده که شامل نام ، نام خانوادگی ، ایمیل  و شماره موبایل میباشد را بدقت و صحیح وارد نمائید (پر کردن کلیه فیلد های این فرم اجباری میباشد) سپس کلید Register را کلیک نمائید و چند ثانیه منتظر بمانید تا در مرحله بعدی لایسنس صادر شده و در اختیار شما قرار گیرد . باید توجه داشته باشید که در این مرحله اطلاعات مالک اصلی لایسنس رجیستر می شود ، لذا در ارسال اطلاعات مالک لایسنس دقت لازم را به عمل آورید.  لطفا" در فیلد ایمیل و موبایل ، اطلاعات واقعی خود را وارد نمائید.

 

4 - در این مرحله (يعني آخرین مرحله ) :

لایسنس صادر شده و در اختیار شما قرار میگیرد . لطفا" قبل از بستن پنجره فرم ثبت نام ، اطلاعات لایسنس را در جای دیگری ثبت و یا با استفاده از لینک  Download The license File  در دسکتاپ خود ذخیره کنید . همچنین جهت دقت در ورود  Activation Key  برای رجیستر کردن آنتی ویروس تاکیدا" توصیه میشود از طریق Copy کردن  Activation Key  و Paste  کردن در فیلدهای مربوط ، فعال سازی آنتی ویروس را به پایان برسانید.  آنتی ویروس به حروف کوچک و بزرگ حساس نمیباشد در وارد کردن  Activation Key  دقت لازم را به عمل آورید .  برای اتمام فعال سازی آنتی ویروس کامپیوتر ، سریال دریافتی را  کپی کرده و  در صفحه فعال سازی  که درپایان آخرین  مرحله  نصب ظاهر گشته بود وارد نمائید و کلید Activate را کلیک کنید .
 
 از اطلاعات لایسنس خود مراقبت نمائید و آن را در اختیار دیگران قرار ندهید ، لایسنس صادر شده فقط برای استفاده در 2 کامپیوتر و 2 موبایل مجاز میباشد ، در صورت تخلف لایسنس ابطال خواهد شد و آنتی ویروس فاقد اعتبار خواهد گردید.

 

 

  ذخیره کردن لایسنس در دسکتاپ با استفاده از لینک Download The license File 

 

 

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker